Імя | Год нараджэння | Партыйнасць | Акруга | Месца працы | Месца пражывання | |
---|---|---|---|---|---|---|
Гутнік Ігар Мікалаевіч | 1974 | Брэсцкая Цэнтральная № 1 | камандзір, вайсковая часць 2187 | беспартыйны | г. Брэст | |
Пух Валянціна Мікалаеўна | 1969 | Брэсцкая Паўночна-Заходняя № 2 | дырэктар, Брэсцкі філіял рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства «Белпошта» | беспартыйная | г. Брэст | |
Ляляк Васіль Пятровіч | 1965 | Брэсцкая Паўночная № 3 | дырэктар, рэспубліканскае ўнітарнае прадпрыемства «Беларуснафта-Брэстаблнафтапрадукт» | беспартыйны | г. Брэст | |
Шматаў Аляксандр Міхайлавіч | 1960 | Брэсцкая Чыгуначная № 4 | начальнік, транспартнае рэспубліканскае ўнітарнае прадпрыемства «Брэсцкае аддзяленне Беларускай чыгункі» | беспартыйны | г. Брэст | |
Сільчанка Ігар Віктаравіч | 1966 | Брэсцкая Будаўнічая № 5 | генеральны дырэктар, камунальнае ўнітарнае шматгаліновае вытворчае прадпрыемства «Брэсцкая гарадская ЖКГ» | беспартыйны | г. Брэст | |
Паўлюковіч Тамара Іванаўна | 1966 | Брэсцкая Кіеўская № 6 | дырэктар, дзяржаўная ўстанова «Заслужаны калектыў Рэспублікі Беларусь «Брэсцкі тэатр лялек» | беспартыйная | г. Брэст | |
Старык Алена Мікалаеўна | 1967 | Брэсцкая Прамысловая № 7 | дырэктар, дзяржаўная ўстанова адукацыі «Сярэдняя школа № 10 г. Брэста» | беспартыйная | г. Брэст | |
Кулініч Віталь Рыгоравіч | 1971 | Брэсцкая Партызанская № 8 | начальнік, Брэсцкі гарадскі аддзел па надзвычайных сітуацыях | беспартыйны | г. Брэст | |
Пабіванцава Наталля Фадзееўна | 1969 | Брэсцкая Усходняя № 9 | галоўны ўрач, установа аховы здароўя «Брэсцкі абласны кардыялагічны дыспансер» | беспартыйная | г. Брэст | |
Казімірчык Яўген Аляксандравіч | 1961 | Брэсцкая Внузская № 10 | генеральны дырэктар, унітарнае прадпрыемства «Брэстаблгаз» | беспартыйны | г. Брэст | |
Кучарук Юрый Раманавіч | 1965 | Брэсцкая Сувораўская № 11 | дырэктар, дзяржаўная спецыялізаваная навучальна-спартыўная ўстанова «Брэсцкі абласны ЦАР па водных відах спорту» | беспартыйны | г. Брэст | |
Ласковіч Аляксандр Уладзіміравіч | 1958 | Брэсцкая Зарэчная № 12 | дырэктар, грамадства з дадатковай адказнасцю «Панда» | беспартыйны | г. Брэст | |
Зайцаў Яўген Станіслававіч | 1970 | Брэсцкая Паўднёвая № 13 | ваенны камісар, ваенны камісарыят Брэсцкай вобласці | беспартыйны | г. Брэст | |
Жалянгоўскі Васіль Пятровіч | 1959 | Дамачаўская № 14 | дырэктар, адкрытае акцыянернае таварыства «Агра-сад Світанак» Брэсцкага раёна | беспартыйны | Брэсцкі раён, аг. Вістычы | |
Герасімавіч Вячаслаў Уладзіміравіч | 1969 | Баранавіцкая Паўночна-Заходняя № 15 | начальнік, аддзела ўнутраных спраў Баранавіцкага гарвыканкама | беспартыйны | г. Баранавічы | |
Сухаверхі Васіль Іванавіч | 1971 | Баранавіцкая Паўночна-Усходняя № 16 | начальнік, інспекцыя Міністэрства па падатках і зборах Рэспублікі Беларусь па г. Баранавічы | беспартыйны | г. Баранавічы | |
Турчак Іван Рыгоравіч | 1974 | Баранавіцкая Усходняя № 17 | генеральны дырэктар, адкрытае акцыянернае таварыства «Баранавіцкае вытворчае баваўнянае аб'яднанне» | беспартыйны | г. Баранавічы | |
Юркевіч Віталь Аляксандравіч | 1977 | Баранавіцкая Цэнтральная № 18 | дырэктар, адкрытае акцыянернае таварыства «Баранавіцкі аўтаагрэгатны завод» | беспартыйны | г. Баранавічы | |
Папко Павел Іванавіч | 1983 | Баранавіцкая Паўднёвая № 19 | прарэктар па выхаваўчай працы, установа адукацыі «Баранавіцкі дзяржаўны ўніверсітэт» | беспартыйны | г. Баранавічы | |
Каласоўскі Віктар Вікенцьевіч | 1962 | Баранавіцкая Паўднёва-Заходняя № 20 | дырэктар, Баранавіцкае КУВП ВКГ «Водаканал» | беспартыйны | г. Баранавічы | |
Ткачоў Аляксандр Сяргеевіч | 1975 | Баранавіцкая Заходняя № 21 | галоўны ўрач, установа аховы здароўя «Баранавіцкая гарадская бальніца» | беспартыйны | г. Баранавічы | |
Кіслы Уладзімір Пятровіч | 1978 | Гарадзішчанская № 22 | начальнік, філіял камунальнага ўнітарнага прадпрыемства «Брэстаблдарбуд» Баранавіцкае дарожнае рамонтна-будаўнічае ўпраўленне №136 | беспартыйны | г. Баранавічы | |
Горбань Віталь Уладзіміравіч | 1972 | Жамчужненская № 23 | першы намеснік генеральнага дырэктара, галоўны заатэхнік, адкрытае акцыянернае таварыства «Птушкафабрыка «Дружба» | беспартыйны | Баранавіцкі раён, аг. Жамчужны | |
Пятроўскі Аляксандр Барысавіч | 1974 | Бярозаўская № 24 | начальнік, Бярозаўскі раённы аддзел па надзвычайных сітуацыях | беспартыйны | г. Бяроза | |
Наркевіч Юрый Іосіфавіч | 1964 | Малецкая № 25 | кіраўнік справамі, Брэсцкі абласны выканаўчы камітэт | беспартыйны | г. Бяроза | |
Васілеўскі Сяргей Сяргеевіч | 1958 | Белаазёрская № 26 | начальнік, філіял № 1 «Белаазёрская гарадская бальніца» ўстановы аховы здароўя «Бярозаўская цэнтральная раённая бальніца» | беспартыйны | Бярозаўскі раён, аг. Сялец | |
Сашко Вадзім Уладзіміравіч | 1967 | Ганцавіцкая № 27 | галоўны ўрач, установа аховы здароўя «Ганцавіцкая цэнтральная раённая бальніца» | беспартыйны | г. Ганцавічы | |
Трыфанаў Яўгеній Уладзіміравіч | 1962 | Драгічынская № 28 | дырэктар, камунальнае ўнітарнае шматгаліновае вытворчае прадпрыемства жыллёва-камунальнай гаспадаркі «Драгічынская ЖКГ» | Камуністычная партыя Беларусі | г. Драгічын | |
Радчук Генадзь Анатолевіч | 1967 | Антопальская № 29 | дырэктар, адкрытае акцыянернае таварыства «Антопальская ватна-прадзільная фабрыка» | Рэспубліканская партыя працы і справядлівасці | г. Кобрын | |
Міронаў Віктар Рыгоравіч | 1963 | Жабінкаўская № 30 | генеральны дырэктар, адкрытае акцыянерныя таварыствы «Жабінкаўскі цукровы завод» | беспартыйны | г. Жабінка | |
Варонін Сяргей Мікалаевіч | 1979 | Іваноўская №31 | дырэктар, камунальнае ўнітарнае шматгаліновае вытворчае прадпрыемства жыллёва-камунальнай гаспадаркі «Іванаўская ЖКГ» | беспартыйны | г. Іванава | |
Шыкалай Мікалай Сцяпанавіч | 1964 | Мотальская № 32 | старшыня, вытворчы кааператыў «Моталь» Іванаўскага раёна | беспартыйны | Іванаўскі раён, аг. Моталь | |
Юзафовіч Васіль Міхайлавіч | 1966 | Івацэвіцкая № 33 | галоўны ўрач, установа аховы здароўя «Івацэвіцкая цэнтральная раённая бальніца» | беспартыйны | г. Івацэвічы | |
Комар Анатоль Апанасавіч | 1965 | Косаўская № 34 | дырэктар, адкрытае акцыянернае таварыства «Мілейкі» Івацэвіцкага раёна | беспартыйны | Івацэвіцкі раён, аг. Мілейкі | |
Хоміч Алена Васілеўна | 1973 | Целяханская № 35 | дырэктар, дзяржаўная ўстанова адукацыі «Целяханская агульнаадукацыйная школа-інтэрнат» | беспартыйная | Івацэвіцкі раён, г.п. Целяханы | |
Шаблінская Алена Іванаўна | 1976 | Камянецкая № 36 | дырэктар, дзяржаўная ўстанова «Камянецкі тэрытарыяльны цэнтр сацыяльнага абслугоўвання насельніцтва» | Рэспубліканская партыя працы і справядлівасці | г. Каменец | |
Цяслюк Алег Яўгенавіч | 1970 | Высокаўская № 37 | дырэктар, таварыства з абмежаванай адказнасцю «Аграпрадукт» | беспартыйны | Камянецкі раён, г. Высокае | |
Млынар Раман Васільевіч | 1982 | Кобрынская Цэнтральная № 38 | галоўны рэдактар, установа «Рэдакцыя раённай газеты «Кобрынскі веснік» і праграмы радыёвяшчання «Кобрынскае раённае радыё» | беспартыйны | г. Кобрын | |
Дземідзюк Таццяна Паўлаўна | 1966 | Кобрынская Паўднёвая № 39 | старшыня, сельскагаспадарчы вытворчы кааператыў «Узыходзячая зара» | беспартыйная | г. Кобрын | |
Цецярук Іван Сяргеевіч | 1963 | Кобрынская Паўночная № 40 | дырэктар, адкрытае акцыянернае таварыства «Гарадзец-агра» Кобрынскага раёна | беспартыйны | г. Кобрын | |
Карпец Сяргей Фёдаравіч | 1973 | Лунінецкая № 41 | дырэктар, адкрытае акцыянернае таварыства «Лунінецкі малочны завод» | беспартыйны | г. Лунінец | |
Арашкевіч Мікалай Уладзіміравіч | 1968 | Дварэцкая № 42 | начальнік пажарнага аварыйнавыратавальнага цягніка станцыі Лунінец, транспартнае рэспубліканскае ўнітарнае прадпрыемства «Баранавіцкае аддзяленне Беларускай чыгункі» | беспартыйны | г. Лунінец | |
Гаўрылковіч Эдуард Генадзевіч | 1976 | Мікашэвіцкая № 43 | генеральны дырэктар, рэспубліканскае ўнітарнае вытворчае прадпрыемства «Граніт» | беспартыйны | Лунінецкі раён, г. Мікашэвічы | |
Вярэніч Сяргей Васільевіч | 1969 | Ляхавіцкая № 44 | дырэктар, камунальнае ўнітарнае прадпрыемства «Брэсцкая спецыялізаваная перасоўная механізаваная калона пусканаладжвальных прац» | Рэспубліканская партыя працы і справядлівасці | г. Брэст | |
Афанасенка Марыя Міхайлаўна | 1972 | Маларыцкая № 45 | дырэктар, дзяржаўная ўстанова адукацыі «Гвазніцкі навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад - сярэдняя школа» Маларыцкага раёна | беспартыйная | Маларыцкі раён, аг. Гвозніца | |
Палхоўскі Сяргей Фёдаравіч | 1969 | Пінская Паўднёва-Заходняя № 46 | дырэктар, установа адукацыі «Пінскі дзяржаўны прафесійна-тэхнічны каледж машынабудавання» | беспартыйны | г. Пінск | |
Краўчук Руслан Іванавіч | 1977 | Пінская Паўднёва-Усходняя № 47 | міжраённы пракурор, Пінская міжраённая пракуратура | беспартыйны | г. Пінск | |
Кахановіч Сяргей Уладзіміравіч | 1966 | Пінская Цэнтральная № 48 | загадчык, філіял «Міжраённы анкалагічны дыспансер» установы аховы здароўя «Пінская цэнтральная паліклініка» | беспартыйны | г. Пінск | |
Лугіна Таццяна Аляксееўна | 1974 | Пінская Паўночна-Заходняя № 49 | генеральны дырэктар, адкрытае акцыянернае таварыства «Пінскае прамыслова-гандлёвае аб'яднанне «Палессе» | беспартыйная | Пінскі раён, в. Галева | |
Бут-Гусаім Міхаіл Аляксандравіч | 1970 | Пінская Заходняя № 50 | дырэктар, закрытае акцыянернае таварыства «Амкадор-Пінск» | беспартыйны | г. Пінск | |
Бычыла Сяргей Уладзіміравіч | 1966 | Лагішынская № 51 | начальнік, унітарнае будаўнічае прадпрыемства «СПМК - 33» адкрытае акцыянернае таварыства «Пінсксаўгасбуд» | беспартыйны | г. Пінск | |
Храленка Уладзімір Фёдаравіч | 1963 | Пінкавіцкая № 52 | дырэктар, адкрытае акцыянернае таварыства «Парахонскае» | беспартыйны | Пінскі раён, аг. Парахонск | |
Каліх Віктар Міхайлавіч | 1967 | Пружанская № 53 | дырэктар, адкрытае акцыянернае таварыства «Пружанскі завод радыёдэталяў» | беспартыйны | Пружанскі раён, аг. Лінава | |
Крац Аляксандр Станіслававіч | 1974 | Ружанская № 54 | начальнік, філіял вытворчага кіравання «Кобрынгаз» вытворчага рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства «Брэстаблгаз» | беспартыйны | г. Пружаны | |
Майсюк Віктар Іванавіч | 1964 | Столінская № 55 | урач-хірург, загадчык хірургічным аддзяленнем, установа аховы здароўя «Столінская цэнтральная раённая бальніца» | беспартыйны | г. Столін | |
Антановіч Іван Мікалаевіч | 1958 | Давыд-Гарадоцкая № 56 | дырэктар, адкрытае акцыянернае таварыства «Новая Прыпяць» Столінскага раёна | беспартыйны | Столінскі раён, в. Семігосцічы | |
Цупа Людміла Лявонцьеўна | 1974 | Рэчыцкая № 57 | дырэктар, дзяржаўная ўстанова адукацыі «Церабяжоўская сярэдняя школа» | беспартыйная | Столінскі раён, р.п. Рэчыца |